Porcelianinis espresso puodelis „Domingo Amore Caffè“Porcelianinis espresso puodelis „Domingo Amore Caffè“
Įvertintas daugelio kavos gurmanų, idealiai atskleidžia itališko espresso skonį
Pagamintas iš aukštos kokybės kietojo porceliano
Gamintojas I.P.A.
Pagaminta Italijoje.

Visi I.P.A. (Industria Porcellane S.p.A) produktai garantuoja puikų gebėjimą išgauti nuostabų kavos aromatą, taip pat pasižymi maksimaliu atsparumu šiluminiams indaplovių smūgiams, įbrėžimams ir higienos garantuojamu tobulu atsparumu vandeniui.

I.P.A - vienas labiausiai Italijos espresso kultūros žinovų vertinamų porcelianinių puodelių gamintojų, savo veiklos istoriją skaičiuojantis jau daugiau nei 50 metų. Per tą laiką kokybės išskirtinumą, dizaino eleganciją, estetiką bei prabangos pojūtį spėjo pamėgti ir įvertinti tokie žinomi italų kavos namai, kaip Illy, Lavazza, Domingo Caffè ir kt.

Įkurtos 1955 m. Egidio Sala'so, šiuo metu I.P.A. porceliano dirbtuvės yra valdomos 4-ių jo brolių ir seserų: Riccardo, Roberto, Lauros ir Danielos. Vadovaudamiesi sveiko verslumo dvasia visi šeimos nariai siekia Italiją ir patį prekinį ženklą "Made in Italy" populiarinti visame pasaulyje.

Ir tai nėra joks atsitiktinumas, jog I.P.A. yra organizacijos Confindustria Ceramica narė, kuri reklamuoja bei rūpinasi Italijoje gaminamų produktų apsauga įvairiausiose srityse, taip pat prisideda finansuojant Italijos teritorijoje pagamintų keramikos gaminių ženklinimą "Made in Italy" logotipu.

Kūrybiškumas, elegancija, skonis - visi šie elementai suteikia galimybę bendrovei I.P.A. kurti novatoriškus projektus, ambicingas formas, apjungiančias ergonomiškumą ir lytėjimo kokybę. Šias gaminių savybes lėmė ilgametė patirties ir kompetencija, kurios padėjo pamatus ir tam tikriems dizaino patentų atsiradimams Europos lygiu.

Kokybės siekimas ir nuolatinė naujų formų paieška skatina I.P.A. investuoti į naujausias technologijas, kurios padėtų vykdyti ne tik masinę gamybą, bet ir sukurti gaminius išimtinai tik profesionalams.

Dėl vykdomų technologijų ir sparčiai vykstančių IT pokyčių, prieš keletą metų kompanija sukūrė naują ir novatorišką kompiuterinę dizaino studiją, kuri beveik realiuoju laiku padeda klientams sukurti savitą stilių panaudojus daugybę siūlomų grafinių sprendimų.

Dar keletas svarbių aspektų renkantis I.P.A. gaminius:

Patirtis, atlikti moksliniai tyrimai ir skrupulingas know-how žinių pritakymas suteikė I.P.A. produktams unikalias savybes, kurios vertinamos maksimalios kokybės ieškantiems profesionalaus porceliano vartotojams.
Viena iš keraminių medžiagų, naudojamų I.P.A. indų gamybai, sunkus feldspatic porcelianas, yra geriausias pasirinkimas dėl jo tvirtumo, lemiančiu gaminio išliekamąją vertę, tokiu būdu perduodant gaminį iš kartos į kartą.
Skirtingai nuo kitų keraminių medžiagų, I.P.A. porcelianas gaminamas ypač aukštoje temperatūroje (1400 ° C), kontroliuojamoje aplinkoje iš labai grynų žaliavų.
Produkto kilmė yra sertifikuota griežtai laikantis Europos ir kitų šalių reikalavimų dėl švino ar kadmio naudojimo, kurie yra kenksmingi žmonių sveikatai.
Paskutinis kokybės garantas, kurį užtikrina I.P.A. - tai skrupulingas ir nuolatinis kontrolės mechanizmas "puodelis po puodelio", kuriuo kiekvienas gaminys lydimas per visą gamybos ciklą.

Parašykite savo įvertinimą


Norėdami pakomentuoti, prašome prisijungti arba užsiregistruoti
  • 4,55 € (be PVM)
PayPal Acceptance Mark