Porcelianinis cappuccino puodelis „Domingo Amore Caffè“ (Domingo Caffè cappuccino cups)Porcelianinis cappuccino puodelis „Domingo Amore Caffè“ (Domingo Caffè cappuccino cups)

Porcelianinis cappuccino puodelis „Domingo Amore Caffè“

Porcelianinis cappuccino puodelis „Domingo Amore Caffè“
Įvertintas daugelio kavos gurmanų, idealiai atskleidžia itališko espresso skonį
Pagamintas iš aukštos kokybės kietojo porceliano
Gamintojas I.P.A.
Pagaminta Italijoje.

Visi I.P.A. (Industria Porcellane S.p.A) produktai garantuoja puikų gebėjimą išgauti nuostabų kavos aromatą, taip pat pasižymi maksimaliu atsparumu šiluminiams indaplovių smūgiams, įbrėžimams ir higienos garantuojamu tobulu atsparumu vandeniui.

I.P.A - vienas labiausiai Italijos espresso kultūros žinovų vertinamų porcelianinių puodelių gamintojų, savo veiklos istoriją skaičiuojantis jau daugiau nei 50 metų. Per tą laiką kokybės išskirtinumą, dizaino eleganciją, estetiką bei prabangos pojūtį spėjo pamėgti ir įvertinti tokie žinomi italų kavos namai, kaip Illy, Lavazza, Domingo Caffè ir kt.

Įkurtos 1955 m. Egidio Sala'so, šiuo metu I.P.A. porceliano dirbtuvės yra valdomos 4-ių jo brolių ir seserų: Riccardo, Roberto, Lauros ir Danielos. Vadovaudamiesi sveiko verslumo dvasia visi šeimos nariai siekia Italiją ir patį prekinį ženklą "Made in Italy" populiarinti visame pasaulyje.

Ir tai nėra joks atsitiktinumas, jog I.P.A. yra organizacijos Confindustria Ceramica narė, kuri reklamuoja bei rūpinasi Italijoje gaminamų produktų apsauga įvairiausiose srityse, taip pat prisideda finansuojant Italijos teritorijoje pagamintų keramikos gaminių ženklinimą "Made in Italy" logotipu. 

Kūrybiškumas, elegancija, skonis - visi šie elementai suteikia galimybę bendrovei I.P.A. kurti novatoriškus projektus, ambicingas formas, apjungiančias ergonomiškumą ir lytėjimo kokybę. Šias gaminių savybes lėmė ilgametė patirties ir kompetencija, kurios padėjo pamatus ir tam tikriems dizaino patentų atsiradimams Europos lygiu. 

Kokybės siekimas ir nuolatinė naujų formų paieška skatina I.P.A. investuoti į naujausias technologijas, kurios padėtų vykdyti ne tik masinę gamybą, bet ir sukurti gaminius išimtinai tik profesionalams.

Dėl vykdomų technologijų ir sparčiai vykstančių IT pokyčių, prieš keletą metų kompanija sukūrė naują ir novatorišką kompiuterinę dizaino studiją, kuri beveik realiuoju laiku padeda klientams sukurti savitą stilių panaudojus daugybę siūlomų grafinių sprendimų.

Dar keletas svarbių aspektų renkantis I.P.A. gaminius:

Patirtis, atlikti moksliniai tyrimai ir skrupulingas know-how žinių pritakymas suteikė I.P.A. produktams unikalias savybes, kurios vertinamos maksimalios kokybės ieškantiems profesionalaus porceliano vartotojams.
Viena iš keraminių medžiagų, naudojamų I.P.A. indų gamybai, sunkus feldspatic porcelianas, yra geriausias pasirinkimas dėl jo tvirtumo, lemiančiu gaminio išliekamąją vertę, tokiu būdu perduodant gaminį iš kartos į kartą.
Skirtingai nuo kitų keraminių medžiagų, I.P.A. porcelianas gaminamas ypač aukštoje temperatūroje (1400 ° C), kontroliuojamoje aplinkoje iš labai grynų žaliavų.
Produkto kilmė yra sertifikuota griežtai laikantis Europos ir kitų šalių reikalavimų dėl švino ar kadmio naudojimo, kurie yra kenksmingi žmonių sveikatai.
Paskutinis kokybės garantas, kurį užtikrina I.P.A. - tai skrupulingas ir nuolatinis kontrolės mechanizmas "puodelis po puodelio", kuriuo kiekvienas gaminys lydimas per visą gamybos ciklą.

Ar esate tikri, kad mokate mažiausią kainą?

1. Radote mažesnę kainą identiškai prekei?
2. Klauskite mūsų - tiesiog užpildykite pateiktą formą ir mes per vieną darbo dieną pateiksime Jums specialų pasiūlymą.

Koks yra specialus pasiūlymas
Pateikus šiose taisyklėse nurodytus reikalavimus atitinkančią nuorodą, susisieksime su Jumis ir pateiksime Jums specialų pasiūlymą. Specialus pasiūlymas priklausys nuo Jūsų poreikių ir kiekvienu atveju bus individualus. Specialus pasiūlymas gali būti nemokamas prekės pristatymas, patrauklesnės kainos, alternatyvios prekės, labiau atitinkantys Jūsų poreikius pasiūlymai, daugybė kitų pasiūlymų. Konkretus pasiūlymas priklausys nuo Jūsų poreikio ir mūsų galimybių.
Kada specialus pasiūlymas nesuteikiamas?
Kai prekė yra neidentiška, t.y. prekės visi parametrai turi būti vienodi su lyginamąja preke;
Kai atsiųstoje nuorodoje esančios prekės negalima įsigyti, pvz.: kai prekė neparduodama elektroninėje parduotuvėje, o tik salone, kai prekės nėra, kai prekė yra išparduota;
Kai lyginama prekė nėra nauja, pvz.: kai prekė yra naudota, brokuota, atnaujinta;
Kai nurodytai prekei taikomos papildomos sąlygos, norint ją įsigyti mažesne kaina pvz.: mažesnė kaina galioja su lojalumo kortele;
Kai prekės kiekis yra ribotas, pvz.: kai lyginamos prekės kiekis yra labai mažas, taikomas išpardavimas.
Prašome užpildyti žemiau esančią formą:
* Privalomi laukai

Parašykite savo įvertinimą

Norėdami pakomentuoti, prašome prisijungti arba užsiregistruoti

  • 5,79 €
  • (be PVM)
SB lizingas
porcelianinis cappuccino puodelis, domingo amore caffe, domingo, cappuccino, kapucino puodelis, puodelis
VDS, VPS serveriai
PayPal Acceptance Mark