Espresso kavos pupelės „Domingo Amore Caffè“ Tosca, 1kg


 • Espresso kavos pupelės „Domingo Amore Caffè“ Tosca, 1kg

 • ...stiprus ir ryžtingas kaip ji.


  Jūs esate stiprus ir ryžtingas kaip ir rytais siekdamas pirmo puodelio kavos?
  Tada rinkitės Tosca.

  Tai puikus espresso kavos pupelių mišinys su turtingu skonio pojūčiu, geriausiai atskleidžiamu šokolado ir prieskonių natomis išreikštu aromatu.
  Šis kavos pupelių mišinys yra surinktas iš aukščiausios kokybės natūralios kavos, išaugintos Brazilijoje, Centrinėje Amerikoje bei Pietryčių Azijoje.

  Espresso pupelių mišinys: ~ 83% arabica, ~17% robusta.
  Išfasavimas: 1 kg

  Autentiška Itališko espresso receptūra skrudinama pagal seniausią Italijos espresso meistrų receptūrą.
  Nepramoninė gamyba - skrudinama mažame pietų Italijos ūkyje, Termoli (žemėlapis).

  ISTORIJA

  Domingo Caffè“ buvo įkurta 1994 metais Termoli mieste, esančiame vaizdingame Pietų Italijos pajūryje. Įkūrėjas Domenico Nouzzi, dar būdamas vaikas, visą savo laisvą laiką praleisdavo mamos parduotuvėje, kurioje buvo prekiaujama ne tik šviežiais makaronais, miltais, kiaušiniais, bet ir šviežia, kvapnia kava. Domenico nepaprastai traukė intensyvus ir stiprus kavos kvapas. Jis mėgavosi žiūrėdamas, kaip mama mažyčiu malūnėliu maldavo pupeles, o namai pamažu prisipildydavo nuostabiu kavos aromatu. Domenico ne kartą kartojo savo motinai: „Kai užaugsiu, pardavinėsiu kavą kaip ir tu!“. Praėjus keleriems metams, Domenico išvyko iš savo mažo miestelio studijuoti į didmiestį, pradėjo dirbti didelėje kompanijoje, tačiau niekada nenustojo galvoti apie savo svajonę gaminti savo nuosavą kavą. Aistros kavai puoselėjimas pastūmėjo Domenico ilgą laiką ieškoti geriausių Italijos kavos pupelių mišinių, domėtis kavos skrudinimo tradicijomis ir autentika, ko pasekoje jis aplankė daugybę kavos skrudinimo meistrų, siekdamas rasti idealios kavos formulę.
  1994 metais, po daugybės metų tyrinėjimų, Domenico kartu su žmona Antonietta, nusipirkę nedidelį kavos pupelių skrudintuvą, įkūrė jaukų fabrikėlį, kur Domenico pats skrudino kavos pupeles seniausiu, autentišku Italijos kavos meistrų stiliumi. Nuo pat pradžių pagrindinis įmonės tikslas buvo pateikti pirkėjams tik aukštos kokybės kavos pupeles, todėl Domenico neatsitiktinai pasirinko gaminti tik vieną kavos rūšį, kuriai skyrė visą savo dėmesį - "Domingo Caffè". Per palyginti trumpą laiką Domenico kavos verslas suklestėjo. Klientų poreikių supratimas ir principas “jokių kompromisų kavos kokybei“ padėjo sparčiai auginti klientų ratą ir prekės ženklas "Domingo Caffè" greitai tapo gerai žinomas ne tik vietinėje rinkoje.

  FILOSOFIJA

  Nuo pačios verslo pradžios, 1990-aisiais, Domenico filosofija nepasikeitė: "Domingo Caffè" turi būti pagaminta iš ypatingo kavos pupelių mišinio, atrenkamo rankomis iš pačių geriausių kavos pupelių plantacijų visame pasaulyje. Kavos pupelės atkeliauja žalios, o tikrąjį gyvenimą joms suteikia besidarbuojantis skrudinimo meistras Domenico, kuris naudoja per ilgus metus atrastus ir perprastus autentiškus senųjų amatininkų metodus. Taip išgaunamas tobulas kavos skonis.

  VERSLAS ŠIANDIEN

  Šiandien "Domingo Caffè" prekinis ženklas yra plačiai žinomas ir gerbiamas. Kompanija liko ištikima savo pagrindinei gamybos filosofijai - kruopščiai rankomis atrenkamos pupelės ir tradicinis, autentiškas skrudinimo procesas, kuris suteikia "Domingo Caffè" išskirtinį aromatą bei subtilumą ir rafinuotumą, atitinkantį net išrankiausių klientų skonį.
  "Domingo Caffè" tapo šeimos verslu, kurį toliau puoselėja jo vaikai, paveldėję meilę darbui, aistrą gardžiam kavos puodeliui, tikėdami giliomis italų kavos gamybos tradicijomis, savo šeimos istorija ir tėvo viso gyvenimo svajone.

  Ar esate tikri, kad mokate mažiausią kainą?

  1. Radote mažesnę kainą identiškai prekei?
  2. Klauskite mūsų - tiesiog užpildykite pateiktą formą ir mes per vieną darbo dieną pateiksime Jums specialų pasiūlymą.

  Koks yra specialus pasiūlymas
  Pateikus šiose taisyklėse nurodytus reikalavimus atitinkančią nuorodą, susisieksime su Jumis ir pateiksime Jums specialų pasiūlymą. Specialus pasiūlymas priklausys nuo Jūsų poreikių ir kiekvienu atveju bus individualus. Specialus pasiūlymas gali būti nemokamas prekės pristatymas, patrauklesnės kainos, alternatyvios prekės, labiau atitinkantys Jūsų poreikius pasiūlymai, daugybė kitų pasiūlymų. Konkretus pasiūlymas priklausys nuo Jūsų poreikio ir mūsų galimybių.
  Kada specialus pasiūlymas nesuteikiamas?
  Kai prekė yra neidentiška, t.y. prekės visi parametrai turi būti vienodi su lyginamąja preke;
  Kai atsiųstoje nuorodoje esančios prekės negalima įsigyti, pvz.: kai prekė neparduodama elektroninėje parduotuvėje, o tik salone, kai prekės nėra, kai prekė yra išparduota;
  Kai lyginama prekė nėra nauja, pvz.: kai prekė yra naudota, brokuota, atnaujinta;
  Kai nurodytai prekei taikomos papildomos sąlygos, norint ją įsigyti mažesne kaina pvz.: mažesnė kaina galioja su lojalumo kortele;
  Kai prekės kiekis yra ribotas, pvz.: kai lyginamos prekės kiekis yra labai mažas, taikomas išpardavimas.
  Prašome užpildyti žemiau esančią formą:
  * Privalomi laukai

  Parašykite savo įvertinimą

  Norėdami pakomentuoti, prašome prisijungti arba užsiregistruoti

  • 19,01 €
  • (be PVM)
  SB lizingas
  espresso kavos pupeles, domingo tosca, domingo caffè, tosca, domingo kava, italiskas espresso, domingo
  VDS, VPS serveriai
  PayPal Acceptance Mark