Privatumo politika

Duomenų apsauga
www.restoranu.eu visais atvejais gina savo klientų privatumą.
Garantuojame, kad Jūsų pateikta asmeninė informacija nebus perduota trečiosioms šalims ar naudojama kitais tikslais, išskyrus įstatymų numatytus atvejus. Mes turime turėti pilną ir teisingą informaciją apie Jus, kad galėtume efektyviai įgyvendinti Jūsų užsakymą. Jūsų tikslūs duomenys būtini norint pristatyti prekes Jūsų nurodytu adresu bei kitiems sutartiniams įsipareigojimams vykdyti.
Apie svetainės lankytojus surinkti duomenys yra saugomi nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų. Svetainės lankytojų duomenis sauganti duomenų bazė yra apsaugota nuo neleistinos prieigos per kompiuterinius tinklus.
 
Privatumo nuostatos
Šio tinklapio ar bet kurios atskiros jo dalies autorinės turtinės teisės priklauso MB „Restoranų įranga“, todėl be išankstinio rašytinio sutikimo draudžiama atgaminti visą tinklapį ar jo dalį bet kokia forma ar būdu, versti jį į kitas kalbas, adaptuoti, skolintis nuotraukas ar kitą informaciją, kitaip naudoti bet kokia forma ar būdu. Taip pat draudžiama atlikti bet kokius kitus veiksmus, kuriais gali būti pažeistos išimtinės savininkų teisės į šį tinklapį ar kurie prieštarauja sąžiningos konkurencijos, reklamos, autorių teisių apsaugos principams.
 
Autorinės teisės
Tinklapyje esantis turinys, prekių ženklai, logotipai ar kiti autorinių teisių objektai išimtine teise priklauso šių prekių savininkams.
Be jų išankstinio rašytinio sutikimo draudžiama naudoti tinklapyje esančią medžiagą, nuotraukas, logotipus Lietuvos Respublikos Prekių ženklų įstatymo, Lietuvos Respublikos Konkurencijos įstatymo ir kitų teisės aktų apibrėžtomis formomis ir būdais.
© 2007-2018 „Restoranų įranga“. Visos teisės saugomos
© Web dizainas 2018
PayPal Acceptance Mark
VDS, VPS serveriai